Sesli kitap – herkes için

Bir arkadaşım uzun süreli hasta.  Yorgun ve kitap tutamaz, ancak sıkılıyor.  GEÖP üyeleriyle danışınca aşağıdaki listeyi oluşturdum.  Herkes için faydalı olabilir.  4.8.2014

http://www.seslenenkitap.com/

Denizbank Sesli Öykü http://www.denizbank.com/hakkimizda/sesli-edebiyat-yapimlari.aspx “Toplam 200 hikayeden oluşuyor. Her bir hikaye profesyonel kişilere okutulduğu için, ilk defa sesli bir şey dinleyecek birisini de kendisine bağlayacaktır. Seçilen fon müziklerinden, kayıt kalitesine kadar, hepsi profesyonel. Öykü oldukları için, her birisi en fazla 20-25 dakika sürer. Bir tane dinleyip 2 saat dinlense bile, vaktini değerlendirmiş olacaktır.”

Mehmet Atay: http://www.seslekitap.com/mehmet-atay.html “mehmet atay gerçekten iyi, süper ötesi. diyecek söz bulamıyorum.  bana okuduğu bir kitap hediye edilmişti, kitabı tekrar tekrar okudum, mükemmel bir okuyuş.”

Okan Bayülgen’in seslendirmeleri http://siyahedebiyat.wordpress.com/tag/okan-bayulgen-sesli-kitap/   http://siyahedebiyat.wordpress.com/tag/okan-bayulgen-sesli-kitap/ kitaplar parayla alınır.

Hepsiburada”  gibi sitelerden Sesli Kitap aranır.  İlk sayfalarda çocuk kitaptan sonra seslendirilen yetişkin kitapları bulunur.

Audio-books in English

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s